O nás

voestalpine High Performance Metals CZ s.r.o.

voestalpine High Performance Metals CZ s.r.o. je dceřinnou společností koncernu voestalpine AG se sídlem v rakouském Linci. Na českém trhu s ušlechtilou ocelí figuruje bez přerušení od roku 1927.

Společnost voestalpine High Performance Metals CZ s.r.o. Vám může dále nabídnout i švédské nástrojové oceli a speciální slitiny Uddeholm a přídavné materiály pro svařování, navařování a pájení značek Böhler, T- PUT, Soudokay, UTP, Fontargen a další. V naší kalírně nabízíme moderní technologie kalení a popouštění ve vakuu (Rübig, IVA), technologie hlubokého chlazení, plynové a mikropulsní plasmové nitridace (Rübig). Jsme rovněž schopni nabídnout indukční kalení.

Additive Manufacturing (3D Printing) znamená revoluci ve výrobních technologiích!
BÖHLER Edelstahl navázal v tomto oboru budoucnosti na své zkušenosti s materiálem a odbornými znalostmi v oblasti práškové metalurgie pro vysoce odolné oceli. Od dubna 2017 rozšiřujeme nabídku o prášek pro Additive Manufacturing (3D Printing) pod značkou BÖHLER AMPO = Additive Manufacturing POwer.

voestalpine High Performance Metals CZ s.r.o.
Průmyslová 591/1

682 01 Vyškov

 

IČO: 25089561

DIČ: CZ25089561

Spisová značka:
C 117216 vedená u Krajského soudu v Brně

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.